Odchovy

Odchovy po naší Arlet (Jolly Pastaff Legion) 

Arlet měla vždy početný vrh. Téměř bez vad. Velmi pěkný exteriér všech štěňat. Již dvě fenečky po Arletce zůstávají v naší chovatelské stanici. Je to: Dance Swan Warriorbull a strakatá JCH.Girl Lovely Puff Warriorbull. Doufáme, že budou stejně krásné a podědí báječnou povahu po své mamince Arlet.

 

 

Po Arletce máme velmi nadějného pejska, myslím a troufám si říct, že v ČR ve strakatých psech a mnoho jiných barvách nemá konkurence. Aspoň pro mě a v očích majitele to tak je :).  

LANCELOTE PURE LOVE WARRIORBULL / majitel na fb: Terezka Toufarová

Lencík je uchovněn, je nyní krycím pejskem :) a již má na kontě mnoho titulů 

Také překrásná fenka, dcera Arlet a sestra našeho Dextra. Která se zúčastnila prestižní soutěže ISM v Holandsku kde obsadila krásné 2 místo z mnoha fen různých zemí a na klubové výstavě taktéž v Holandsku obsadila krásné 4 místo 

Po Arletce je také krásný pejsek Hatík, který je k mání pro nevěsty u našich kamarádů.

Club.JCH.JCH.GLORY OF HUNTER WARRIORBULL / majitelé FB: Ruda Slaba a Dita Vykysalová 

 

Odchovy po naší Ebbince (Ebbie Honey Heart)

Ebbinka je také velmi dobrá máma, o štěňátka se vždy stará  s plným nasazením. O jejích štěňátkách v prvních dvou týdnech ani nevíme :). Opravdu spolehlivá máma. Ebbiinka stejně jako Arlet má početnější vrhy štěňátek, velmi pěkný exteriér, téměř bez vad. Po Eb jsme si nechali dvě krásné fenky, modrou Ice Queen Warriorbull ze zahraničního krytí, otec Vitorrio Blue Diabelski Usmiech. A mladičkou bílou fenku Original One Tittle Warriorbull, také ze zahraničního krytí, otec Austrian Dark Angels Amon Amart. 
 
 
 
 

Odchov naší  Swan ( Dance Swan Warriorbull). 

První vrh naší odchované fenky Swan :), s krásným červeným pejskem ze zahraničí CH.Whoop-De-Do It's Showtime, vyrovnaný, krásný vrh. 

 
 
 

Odchov po naší JCH.Girl Lovely Puff Warriorbull. 

Puffinka měla pět štěňátek, dva červené pejsky a tři fenky, dvě černé a jednu bílou holčičku, která zůstala doma :). 

Reyla :)

Puffinky dcera Junior šampionka Reyla
 
 
 
 
 

Odchov po naší Claudi (Ice Queen Warriorbull) 

mě překvapil hlavně svým počtem štěňátek, na její malé, krátké tělíčko, při váze 13kg měla 7 krásných štěňátek, které porodila bez komplikací. Podědila po své mamince Eb silný mateřský pud :), je velice šikovná mamča :). Velice si vážím tohoto genu a povahy kterou zdědila v tomto ohledu po své mamince. 
Štěňátka jsou po zahraničním krytí, s krásným psem JCH.CH.Jackal Is Coming Diabelski Usmiech
 
Fenečka Special Edition Warriorbull žijící v Norsku
 
 
 
 
Odchovánky máme v různých koutech světa :), Norsko, Belgii, Švédsko, Švícarsko, USA, Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Chorvatsko