Odchovy

Odchovy po naší Arlet (Jolly Pastaff Legion) 

Arlet měla vždy početný vrh. Téměř bez vad. Velmi pěkný exteriér všech štěňat. Již dvě fenečky po Arletce zůstávají v naší chovatelské stanici. Je to: Dance Swan Warriorbull a strakatá JCH.Girl Lovely Puff Warriorbull. Doufáme, že budou stejně krásné a podědí báječnou povahu po své mamince Arlet.

Po Arletce máme velmi nadějného pejska, myslím a troufám si říct, že v ČR ve strakatých psech a mnoho jiných barvách nemá konkurence. Aspoň pro mě a v očích majitele to tak je :).  

LANCELOTE PURE LOVE WARRIORBULL / majitelé Terezka Točínová a Robert Sklenář 

Lencík je uchovněn, je nyní krycím pejskem :)

Po Arletce je také krásný pejsek Hatík, který je k mání pro nevěsty.  

JCH.GLORY OF HUNTER WARRIORBULL / majitelé Ruda Slaba a Helena Slabova

 

Odchovy po naší Ebbince (Ebbie Honey Heart)

Ebbinka je také velmi dobrá máma, o štěňátka se vždy stará  s plným nasazením. O jejích štěňátkách v prvních dvou týdnech ani nevíme :). Opravdu spolehlivá máma. Ebbiinka stejně jako Arlet má početnější vrhy štěňátek, velmi pěkný exteriér, téměř bez vad. Po Eb jsme si nechali dvě krásné fenky, modrou Ice Queen Warriorbull ze zahraničního krytí, otec Vitorrio Blue Diabelski Usmiech. A mladičkou bílou fenku Original One Tittle Warriorbull, také ze zahraničního krytí, otec Austrian Dark Angels Amon Amart. 
 

Odchov naší  Swan ( Dance Swan Warriorbull). 

První vrh naší odchované fenky Swan :), s krásným červeným pejskem ze zahraničí CH.Whoop-De-Do It's Showtime. Na tento vrh jsem se velmi těšila a opravdu jsem měla na co :). Velmi povedený, vyrovnaný vrh. Swan porodila pět krásných červených fenek s bílými znaky a dva pejsky velmi pěkných kvalit. Červený a bílý pes, který mi málem vyrazil dech :D. 

 Z pejska MILKY WAY WARRIORBULL vyrostl krásný pes. Majitelům dělá radost a doufáme, že bude brzy uchovněn. 
 

Odchov po naší JCH.Girl Lovely Puff Warriorbull. 

Puffinka měla pět štěňátek, dva červené pejsky a tři fenky, dvě černé a jednu bílou holčičku, která zůstala doma :). 

Puffinky dcera Junior šampionka Reyla
 
 
 
 
 

Odchov po naší Claudi (Ice Queen Warriorbull) 

mě překvapil hlavně svým počtem štěňátek, na její malé, krátké tělíčko, při váze 13kg měla 7 krásných štěňátek, které porodila bez komplikací. Podědila po své mamince Eb silný mateřský pud :), je velice šikovná mamča :). Velice si vážím tohoto genu a povahy kterou zdědila v tomto ohledu po své mamince. 
Štěňátka jsou po zahraničním krytí, s krásným psem JCH.CH.Jackal Is Coming Diabelski Usmiech
 
 
Fenečka Special Edition Warriorbull žijící v Norsku