Speciální výstava Kolesa 14. 9. 2013

16.09.2013 10:24

Dne 14. 9. 2013 jsme vyjeli směr Kolesa u Kladrub nad Labem. Od nás z Plané nad Lužnicí je to 180 km. Cesta dlouhá, ale vyplatila se :).

Rozhodčí - Stanway Paul UK- feny

Přihlášená byla naše modrá Maja a červená Arletka.

Maja (Glanc of Sama Slodycz) nastoupila do třídy mladých, kde bylo přihlášeno neuvěřitelných 37 fenek. Maja dostala známku Velmi dobrá, byla jí vytknuta tentokrát její velikost. Sice se vejde v kohoutku do standardu, ale nedá se nic dělat, jsme uchovněný :). Posudek - Modrá fena správného formátu, větší velikosti. Správný skus, správná kostra předních končetin, dobře klenutá žebra, správný pohyb. Velmi dobře předvedená. S Majou jsem obdržela kartičku "Nejlepší vystavovatel", veliká radost :). 

Arlet (Jolly Pastaff Legion) nastopila také do velmi obsazené třídy otevřené. Bylo přihlášeno též neuvěřitelných 29 fen. Arlet se probojovala do užšího výběru 9 fen a vybojovala: Výborná 3, je úžasná a překrásná :). Posudek - Červená fena, správného formátu, správný skus, výborný tvar hlavy, pěkné ucho, výborná pigmentace. Silné přední končetiny s dobrou kostrou. Rovná hřbetní linie. Fena odpovídá standardu, vypadá dobře ze všech stran. Výborný pohyb.

Zaujala nás červená fenka ve třídě mladých. Neuvěřitelná podoba s naší Arlet nás praštila do očí, hned co jsme tuto fenku spatřili. A měli jsme pravdu, fenka je sestra, ale z jiného vrhu naší Arletky. Vybojovala krásnou výbornou. Doufáme, že páníčkovi nebude vadit, když na našich stránkách zveřejníme foto této krásné fenky.

 

 Maja (Glanc of Sama Slodycz) - Velmi dobrá

Jolly Pastaff Legion - Excellent 3

Blackberry Pastaff Legion :)