Klubová výstava v Poděbradech

25.02.2016 21:14

20.2. 2016 jsme se zúčastnili Klubové výsavy, která se konala v Poděbradech.

Zaby Red Warrior Fransimo Bohemia - MARVIN

Open class, Melanie Corcoran 

Této výstavy se zúčastnil náš krásný kluk Marvin, který se probojoval do užšího výběru z 25 pejsků. S krásným posudkem vybojoval známku Excellent.

Posudek: Krásný tvar hlavy, správný skus, správná čelist, správné předhrudí, silná kostra, dobrá substance, správná žebra, správná záď, dobrý pohyb, pěkně předvedený.

Na fotu Marvin s Jitkou :), s naší perfektní handlerkou.

Dance Swan Warriorbull - SWAN

Intermediate class, Laureen Williams

Swan jak už vím výstavy vůbec nebaví :D, ale ještě se nevzdáváme a bojujeme. Swan jsem svěřila mé kamarádce, chovatelce Ditě Vykysalové. Holkám to spolu náramě šlo. Akorát bylo před Swan hodně fenek a Swan to v kruhu přestalo opět bavit. Holky vybojovaly známku Very good :). V této třídě bylo 32 fen.

Posudek: Hezký výraz, dobrá hlava, dobré zuby, trochu jemnější hruď :) ( no nebudu komentovat :), dobrý hrudní koš a horní linie, trochu otvírá přední nohy při běhu.

Girl Lovely Puff Warriorbull - PUFFÍ

Puppy class, Alan Hedges 
 
Puffinka mě velmi překvapila. Na to, že máme spolu velmi málo natrénováno, se chovala, jak kdyby jí molo patřilo :D. Nevadil jí hluk, lidi, pejsci, prostě nic. Měla jsem z ní velkou radost. I tím, že dostala krásnou známku, ale hlavně tím jak se chovala. Byla jsem velmi spokojená :). Do této třídy bylo přihlášeno 15 fenek. Puffí si vyšlapala známku Very promising, stejně jako její sestra Gate to Paradise :)
Posudek: Fena dobrého formátu, velmi dobrá barva oka, výborné hřbetní linie, velmi dobrý pohyb, velmi nadějná :)