Quality Successor Warriorbull / Krycí pes!!! Stud dog!!!!

 

Quality Successor Warriorbull

Dextr
Narozen - 8.4. 2017
Váha - 18 kg
Výška - 40 cm
Barva - Bílá / žíhaná
L2HGA / HC - clear
DKK - A/A
DLK - O/O 
Baer test sluchu +/+
Lokus A ay/at
Plnochrupý
 
Matka: Jolly Pastaff Legion
Otec: Mighty Staff's Irish Whiskey
 
 
Dexík je má velká láska :), už od narození, jak vykoukl na tento svět, věděla jsem, že tohoto psa z ruky nedám :). Byla to opravdu láska na první pohled :), můj Buchtík Dex :).
 
Dextr je povahově velmi  vyrovnaný/ temperamentní, je trochu svůj, ale na druhou dobrou začne chápat co po něm chci a ví, že semnou nehne :D. Jinak je velice kontaktní, má veselou povahu, miluje všechny dvounohé :D, čtyřnohé cizí si vybírá, přeci jen je to pes- samec :D. V naší smečce funguje bezproblémů, miluje hlavně naše psí holčičky a z kluků se toleruje s naším Solem. 
 
Vyniká především svou krásnou kulatou hlavou. Krátkým čenichem, výrazným stopem, tmavým okem /s částečnou pigmentací víčka. Má krátké, správně složené ucho. Rovná záda, krásné předhrudí a perfektně tvarované tělo s výraznějším osvalením 
 
 
Z výstav si zatím odnáší průměrné známky, moc jsme toho společně ještě neabsolvovali. Jelikož v době přezubování náš blázen narazil do kamenné zídky a rozsekl si spodní čelist, zoubky z jedné strany má v ,,kleštích''. Ale i tak se pokusíme o uchovnění, jelikož Dex je ze zahraničního krytí, má krásný rodokmen s překrásnými předky. Ráda bych zmínila krásného bílého psa Usherin French Connection, který předává především krásné hlavy. 
Dex je syn naší červené Arlet / Jolly Pastaff Legion. A já doufám, že mi Dex jednou splní sen a bude po něm v potocích stejně perfektní fena jako je  Arlet :).
 

Rodokmen zde:

 
Z výstav zatím máme známku Velmi dobrou od Španělského rozhodčího. Dále mě velice překvapil ve Slovinsku, kde svou třídu vyhrál a získal svůj první CAC, Slovinské rozhodčí se natolik líbil, že nad zoubky mávla rukou :D. A dále má z mezinárodní výstavy krásné třetí místo :).