Beanies Blue Warriorbull - Krycí pes!!! stud dog!!!

Cain žije u našich přátel
 

Beanies Blue Warriorbull 

Pes žíjící u našich přátel, u nás nabízen ke krytí :)

(CAIN)

Narozen - 3.12. 2013
Váha - 18 kg
Výška - 40 cm
Barva - Modrá, bílé znaky
L2HGA/HC - clear
DNA test
DKK - A/B  DLK - 0/0
Matka - Ebbie Honey Heart 
Otec -  JCH.Nitroline Fransimo Bohemia 
 
 
RODOKMEN
 
 
 
Cain je velmi přátelský, má rád vše dvounohé i čtyčnohé. Jeho nejlepším kamarádem je čivaváček Boris :). Předností je hravá, nekonfliktní povaha. Temperament dokáže využít při hrách s páníčky, aport míčku, létajícího talíře, kongy všeho druhu, vejce značky Running egg s kterým se náramně vyblbne. Jelikož Cain miluje pohyb, stejně jako páníčci :) chodí společně běhat do přírody :). 
Jeho temperamen bohužel nevyužívá ve výstavním kruhu, ale jen na loukách :). Nerad se předvádí, bere to hůře než nechuť spolupracovat, nespolupracuje, přímo zdrhá z kruhu, nenechá na sebe sáhnout. Páníčci stále bojují a doufají, že to Cain jednou vzdá a bude se předvádět jako ostatní pejsci :). Držíme palce!!! I přes jeho nechuť spolupracovat, Cain si nevede špatně :). Je mu vždy jen vytknuta zdrhací chůze z kruhu.
Má krásnou atletickou, sportovnější postavu, rovná záda, správné úhlení obou párů končetin (když zrovna chce jít jak má), správně nesený ocas. Krásně složené ucho, správný nůžkový skus, na jeho krásně modrou barvu, téměř bez žíhání, má tmavě čokoládové oko. 
 
 
 
Datum Konání výstavy Rozhodčí Třída Ocenění